Gittigidiyor’da Kapıda Ödeme

GittiGidiyor’ da tüm işlemler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşmektedir. Sıfır Risk® Sisteminde kredi kartı, banka kartı veya BKM Express ile yapılan ödemeler önce GittiGidiyor havuz hesabına aktarılmaktadır.

Bu nedenle, Gittigidiyor kapıda ödeme ve Eft/Havale yöntemiyle ödeme yapmayı desteklememektedir. Bunun yanı sıra yurt dışı kredi kartı kullanımına da izin vermemektedir. Diğer ödeme yöntemlerini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Hangi Kartlarda Taksitli Alışveriş Yapabilirim?

Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard ile TEB, Vakıfbank, Worldcard dahil- vade farksız 3 6 veya 9 taksit ile satın alabilirsiniz.

Axess: Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak vade farksız 3 ve 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitte satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.

Bonus: Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Burgan Bank Bonus kartlarınızı kullanarak vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitte alışveriş yapabilirsiniz.

Peşin Fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır. Flexi kartınızla vade farklı ile 3 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Maximum:İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 vade farkıyla 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

HSBC: HSBC Advantage kartınızla  peşin fiyatına 6 taksitte; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

  • Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) düzenlediği yönetmeliğine göre, gıda, akaryakıt ve telekomünikasyon harcamalarında taksitli ödeme seçeneği yoktur.

Sizin için önerdiklerimiz

Pazaryeri Satıcıları Finans Karmaşası

Ön muhasebe pazaryeri satıcılarının en büyük sorunlarından biri haline gelmiştir.  Bunun temel sebeplerinde pazaryeri tarafından yapılan küçük kesintileri farkına varamadan satış yapmaları